super je bilo

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

super je bilo

Postaj by KLAPAT on ned oľu 29, 2009 12:41 am

Cure seminar naše Jelene uz suradnju Migulice i Dubravka bio je super.Mada meni prekratko jer imam još,još,još što šta naučiti ali ovako iskustvo je potrebno doživjeti.To da sam upoznala našu aždaju to mi je najdraže i ne samo nju nego i ostale ,koji zrače toplinom i ljubaznošču i vidi se na tim licima ,da to što rade,rade sa ljubavlju i željom da usreče druge.Još jednom hvala na takvoj priliki i jedva čekam kad bude opet školica i ako bude sve ok,evo mene opet.Sad me se nečete tako lako rješiti Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Jelena bilo je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I love you
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: super je bilo

Postaj by Vanchy on ned oľu 29, 2009 12:49 am

Bas Vam zavidim! Dobro se provodite, vjerojatno je bilo i fiiiiiniiiiiih slastica.... aaaaaahhhhhhhhh..... blago Vama. Very Happy
Hocu vidjet' fotke... sto prije!!!!!
Vanchy
Slastičar amater

Broj postova : 48

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by jadro on ned oľu 29, 2009 11:00 am

Baš mi je drago što vam je bilo super a vidi se i na slikama da ste svi sretni, a kako i ne pokraj takvih predavača, sada još samo da i mi ostali dočekamo.
jadro

Broj postova : 1102

Korisnički profil http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

Postaj by Tinna on ned oľu 29, 2009 1:03 pm

Drago mi je da vam je bilo super i da ste uživali, a sigurno i puno naučili!!!!
Jadro koje slike? scratch Baš bi rado vidjela par slikica!
Tinna
Srebrni slastičar

Broj postova : 876

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Nessa on ned oľu 29, 2009 1:53 pm

Jako mi je žao što nisam mogla doć i vjerujem da vam je bilo suuuper...
Nadam se skorom seminaru u Rijeci tako da naša aždaja može i na nas prenijeti svoje znanje uživo...
Jedva čekam slikice

Nessa
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 924

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by muticmaja on ned oľu 29, 2009 7:28 pm

Baš mi je danas zaštekao komp kad sam jedva dočekala dan poslije seminara da vidim slikice i čujem komentare! Nisam se naravno iznenadila da se vama koji ste bili sve svidjelo. Znanje se krade očima kako kažu naši stari. A baš mi je drago da sam u timu žena koje su nepresušna inspiracija, izvor informacija i znanja koji isto tako žele prenijeti na druge ono što znaju. Sad sam ga baš zakomplicirala....... ma htjela sam reći da mi je drago biti sa ženama koje nisu zavidne i ljubomorne jedna na drugu već djeluju poticajno i pozitivno na okolinu. Pozdrav svima! ;)
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880

Korisnički profil http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

Postaj by KLAPAT on ned oľu 29, 2009 8:23 pm

moram staviti nekoliko slikica da vidite,sinoč nisam stigla,a danas sam tek sad došla do kompača.Slike nisu najbolje ali bolje išta nego ništa.Fotograf je bio Dubravko a i moja malenkost.Još jednom bilo je super

tko je još ne pozna ovo je naša aždaja
ova debeljuca sam vam ja
tu je i Vesna ako sam dobro zapamtila ispred gospođe u roza
naša figurica izvini što si u ležečem položaju
iza objektiva fotiča naš jedini biser od muškog roda Dubravko,nažalost ja nemam bolje slike od njega treba če čekati druge cure koje su slikale
tako je izgledao naš kreativni stol,e sad i moja djela moja ruža koja i nije baš nešto a nažalost nije ni preživjela put do kuče pukla je nespretno sam je stavila u torbu[URL=http://img5.imageshack.us/my.php?image=dsci0121j.jpg][/URLtako to je od mene sve .Treba čekati ostale slike,od drugih.Ja se samo izvinjavam ostalim polaznicama seminara kojima na žalost ni nisam zapamtila imena nadam se sa nisu ljute i da mi ne zamjeraju.Inače ja vam imam problema sa imenima nikako zapamtiti,ali pamtim lica.Još jednom pozdrav svima koji su bili na seminaru.I do skorog viđenja
PS neznam zašto se slike ne povečaju pa zato molim za razumjevanje Sad Nije fer :lol:
KLAPAT

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Vanchy on pon oľu 30, 2009 2:11 am

Fotke su super! Hvala sto si ih tako brzo podijelila s nama. Pohvala predavacici i sudionicama predavanja!
Vanchy
Slastičar amater

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by vesna korica on pon oľu 30, 2009 12:03 pm

JAO ZENSKE STO VAM ZAVIDIM......... Sad Sad Sad VERUJEM DA VAM JE BILO PREKRASNO....SLEDECI PUT DOLAZIM

vesna korica
Iskusni slastičar

Broj postova : 292

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Anika on pon oľu 30, 2009 12:31 pm

Kakve su šanse da se seminar održi u Rijeci? Plizzzzzzz

Anika
Slastičar amater

Broj postova : 27

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Nessa on pon oľu 30, 2009 1:41 pm

Bravo Anika!Ovo je pitanje jako dobro i nadam se da će naša glavna predavačica uskoro održat seminar i u Rijeci...

Nessa
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 924

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinna on pon oľu 30, 2009 1:45 pm

Vidim bilo vam je jako zabavno! Ajme, sad kad počnete raditi još veća čuda nego do sad!
Jako mi je krivo što i ja nisam na tim slikama, ali nadam se da će doći i mojih pet minuta!

Anika je napisao/la:Kakve su šanse da se seminar održi u Rijeci?
Dobro pitanje
Tinna
Srebrni slastičar

Broj postova : 876

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Dubravko on pon oľu 30, 2009 4:44 pm

tu je i Vesna ako sam dobro zapamtila ispred gospođe u roza Naša vesnica je ona što joj se malo glava vidi između našeg glalsa naroda Brbare i gospođe u rozom, malo se sakrila ali bit će slika na kojima se dobro vidi.
Dubravko
FORUMSKI ZMAJ

Broj postova : 370

Korisnički profil http://www.dora-usluge.hr

[Vrh] Go down

Postaj by Dubravko on pon oľu 30, 2009 4:59 pm

Još bi samo htio napomenuti da sam danas uspio stupiti u kontakt sa čovjekom koji ima one plastične kalupe za košnice i dogovorio sam se da se nađemo u petak ili subotu tako da bi idući tjedan mogle biti kod mene. Klapat ima takve i Vesna
Dubravko
FORUMSKI ZMAJ

[Vrh] Go down

Postaj by Vanchy on pon oľu 30, 2009 5:52 pm

Dubravko, ima li kod tebe za kupiti drvenih kalupa za kosnice, ali onih spiralnog izgleda. Ne znam jesam li se dobro izrazila, ali kad izvadis masu iz kosnice izgleda kao da je spirala. Trazila sam to u Vinkovcima, Vukovaru, Osijeku, Splitu i Trogiru kad sam bila u HR prosli puta, ali nisam nasla. Ako ju imas ja sam zainteresirana za jednu. Vidjala sam ju na televiziji u razlicitim programima i skuzila da ju se cesce moze naci u tvojim krajevima.
Druga stvar koja me jako zanima je drvena, rucna cjediljka za limun. Vidjela sam ju u emisiji Ane Ugarkovic (isto prosle godine).
Vanchy
Slastičar amater

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by sunseeker on pon oľu 30, 2009 9:31 pm

...evo da i ja svih pozdravim i svih pohvalim...
...na seminaru mi je bilo odlično, iako bi mi trebalo još bar 10 takvih... tako da se nadam da će Jelena doći i do Rijeke predstaviti svoje znanje... i Dubravko, naravno s njom...
...prvenstveno mi je drago da sam upoznala Jelenu osobno iako nije bilo dovoljno vremena za pričanje (jer mi smo radile nismo se zezale hehehehe...), zatim i ostale cure ( tj. žene), sa foruma vgregur (kojoj još jednom zahvaljujem na receptima i na papirićima ;))... te gospođu Amru, Martinu i još jednu gospođu sa M (neka mi oprosti ali nisam joj zapamtila ime)... nadam se da će nam se pridružiti na forumu i pokazati nam svoje predivne kreacije...
...žao mi je jedino da nije bilo još žena sa foruma, koje su sve bile u subotu... ali nadam se ponovnom druženju...

...veliki pozdrav iz Rijeke :auto: ...
sunseeker
Iskusni slastičar

Broj postova : 235

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by muticmaja on pon oľu 30, 2009 10:51 pm

Pa baš mi je drago da vam je bilo lijepo! Sviđaju mi se radovi od Klapat. To je onda bio pravi seminar a ne neko žensko sijelo?! Hehehe
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880

Korisnički profil http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

Postaj by kika on uto oľu 31, 2009 7:34 am

....super slike......kad gledam još mi je bolje krivo kaj nisam bila prisutna......ali svejedno drago mi je da ste se lijepo provele.....a u jeleni nisam ni sumnjala.......ona samo paničari bez razloga a uskoro će postati nedostižna i profijima koji su već dugo u ovim vodama
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421

Korisnički profil http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

Postaj by vgregur2 on uto oľu 31, 2009 9:38 am

Drage moje, moram se i ja oglasiti, jer kako vidim od Jelene ništa. Pošaljem joj neke slike koje sam ja slikala da Vam pokaže. Ali ona našla na slikama svoje podočnjake i nema više slika. Ali ne mogu ja nju čekati. Znate da sam po prirodi nestrpljiva.

Tu se vidi da Jelena i svakome posebno objašnjava - ozbiljno. Nema tu zafrkancije.

A i učenici su bili ozbiljni i pozorno smo slušale šta nam se govori. (Dobri smo mi učenici)

Ovdje Jelena počinje sa svojim uvodom - ispočetka trema, a kasnije sve ko podmazano

A ovdje se vide naše predavačice u ozbiljnim konzultacijama. Jer ipak je to ozbiljan seminar
Ovo su neke fotografije.
Uspjela sam skinuti snimke koje sam snimala rad naših predavačica, ali to sve šaljem Jeleni da ona to obradi i ako "uspije" napravi jedan pravi DVD.

Dubravko javi šta si obavio vezano uz košnice, i nemoj škrtariti na narudžbi, jer ja samo imam 10 narudžbi.

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by dada on uto oľu 31, 2009 10:36 am

Nema sta puno dodati, sve su cure vec rekle. Zao mi je sto i ja nisam bila sa vama, al nema veze. Drago mi je da je super vama bilo, i da ste lepo provele. Hvala vam na slikama.
Samo mi recite iz koje knjige "ucite"? Vidim da ima puno nekih šema kako se šta pravi.
dada
Iskusni slastičar

Broj postova : 223

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by njambrek on uto oľu 31, 2009 3:55 pm

moj prilog:
http://www.coolinarika.com/tag/mala-skola-slasticarstva_tecaj_1/sadrzaj/repository_images

njambrek
Slastičar amater

Broj postova : 4

Korisnički profil http://njambrek.coolinarika.com/

[Vrh] Go down

Postaj by KLAPAT on uto oľu 31, 2009 6:50 pm

njambrek,vidim da si se tek jučer učlanila na naš sladki forum,ali po fotkama ne mogu predočiti koja si ,pa malo informacija da te upoznamo.Inače dobro došla među nama :pozdrav:
KLAPAT

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by njambrek on uto oľu 31, 2009 9:44 pm

Bila sam na tečaju u subotu, sjedila sam ( skoro ) nasuprot g-đe Barbare, u sredini, a za večerom sa Vgregur 2 i Migulicom i još s drugim dragim g-đama.
Jelenu sam upoznala već prije, a za web stranicu Golijata i forum nisam znala. Ja sam aktivnija ( nekad više, nekad manje ) na Coolinarici ( stavila sam link na moje slike).

njambrek
Slastičar amater

[Vrh] Go down

Postaj by KLAPAT on sri tra 01, 2009 9:05 pm

Vidjela sam sliku na Coolinariki znam koja si između nas je sjedela gospođa sa curicom.Drago mi je da si sa nama i jedva čekam tvoja djela flower
KLAPAT

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Dubravko on ned tra 05, 2009 3:12 pm

Cure što se tiće ovih košnica već oču lagano popizditi ovaj frajer iz bosne je katastrofa jednom ga dobijem i više nikako do njega doć ali nisam izgubio nadu vjerujem da ću to ipak dok kraja tjedna riješiti
Dubravko
FORUMSKI ZMAJ

[Vrh] Go down

Postaj by Snježana on ned tra 05, 2009 3:48 pm

Dubravko, i meni su se svidjele te košnice o kojima svi pišete, pa ako i kada ih bude u prodaji lijepo molim i ja se bilježim za njih. YEAH
Snježana
Slastičar amater

Broj postova : 9

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by njambrek on uto tra 07, 2009 12:29 am

Ako ne prije, meni košnice stižu 25.04. direktno iz BiH. Još nisam apsolvirala unos fotografija, pa me možete "gledati" na Coolinarici:

http://njambrek.coolinarika.com/

welcome

njambrek
Slastičar amater

[Vrh] Go down

Postaj by njambrek on uto tra 07, 2009 12:41 am

evo mojih novih pomagala, stavila sam ih više zbog probe ( da vidim kako se stavlja slika). Može li slika biti veća, ili je to to!?

njambrek
Slastičar amater

[Vrh] Go down

Postaj by pahuljica on uto tra 07, 2009 12:05 pm

Dubravko je napisao/la:Cure što se tiće ovih košnica već oču lagano popizditi ovaj frajer iz bosne je katastrofa jednom ga dobijem i više nikako do njega doć ali nisam izgubio nadu vjerujem da ću to ipak dok kraja tjedna riješiti

...ma daj Dubravko...nemoj se previše uzbuđivati....trebaš biti ležeran kao taj dečko iz Bosne....bit će to ...čemu žurba....pa ne radi se o životu...samo o kalupićima Smile

...čuj kad smo već kod toga i ja bih jedne....za kaznu što si me otkucao na šanku, pa sam pauzicu provela u razgovoru sa nepoznatim gospodinom umjesto sa mojim dragim curama.... Smile

pahuljica
Iskusni slastičar

Broj postova : 106

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by vgregur2 on uto tra 07, 2009 12:18 pm

Dubravko mogu ti se pohvaliti da sam isprobala košnice i jako se lijepo radi sa njima. E cure moje ja sam došla do košnica jer je meni moja draga kuma (koja studira u Sarajevu, šta se može, za nju kod nas nema" dobrog fakulteta", uspjela pronaći u nekom malom dućanu. A što se tiće javljanja te gospode, prije bi došli do marsovaca. Very Happy

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]